Прославлення

"Та близький той час, і він уже настав, коли
справжні прихильники поклонятимуться Отцю в
дусі та істині(Ів 4:23)"


Сестринство Осанна – це спільнота жінок, які несуть християнські цінності у суспільство, розкриваючи закладений Богом потенціал бути жінкою. Ми живемо по вірі, розкриваємо красу, виконуємо призначення (ВІРА. КРАСА. ПРИЗНАЧЕННЯ).
Цілями цього служіння є духовне материнство серед жінок, забезпечення навчанням та ресурсами, необхідними для реалізації призначення жінки (дружина, мама, сестра, служитель), атмосфера єдності, любові і підтримки в церкві, поширення Божого Царства на землі.
Команда активних сестер церкви "Осанна" ніколи не заспокоюється у досягненні цих цілей. Вони проводять навчальні групи, молитовні кави (де дівчата моляться одна за одну, спілкуються і будують тісні стосунки), займаються наставництвом і невтомно готують різноманітні цікаві події: сестринський виїзд, жіночу конференцію, майстер-класи, дрес-кросінги тощо.
Не менш активним, сестринство є у соцмережах, тут воно працює для поширення християнських цінностей. Тому усіх жінок і дівчат запрошують долучатися до групи Сестринство Осанна у Facebook.
Бути жінкою - велике благословіння й честь, а мати підтримку й допомогу сестер, щоб відповідати високому званню - справжнє задоволення. Хочете переконатись у цьому самі? Приєднуйтесь!