Прославлення

"Та близький той час, і він уже настав, коли
справжні прихильники поклонятимуться Отцю в
дусі та істині(Ів 4:23)"


Провівши у 2015 році підлітковий табір, ми зрозуміли, що не хочемо зупинятися на проведенні з хлопцями й дівчатками класного, але одного тижня серед літа. Тож продовжили знайомство, яке триває вже більше двох років, організувавши підлітковий клуб «Reverse».
Сьогодні «Reverse» - це 6 молодих людей з церкви «Осанна», які служать підліткам, готуючи для них регулярні тематичні зустрічі, навчальні групи, неформальні вечори ігор чи кіно, табори тощо. До команди помічників вже увійшли ті підлітки, які колись першими прийшли на «Reverse», щоб потусувати після табору.
Крім того, наш клуб - це не просто проект, це щоденна дружба з підлітками, особисте наставництво, спільне навчання й духовний зріст. Після покаяння їх шлях тільки починається, а наше покликання – допомогти їм прийняти Христа й прожити з Ним повноцінне, плідне й щасливе життя.
У цьому контексті символічною є назва руху, що дослівно перекладається як «зворотній напрямок». Ми віримо, що Бог створив людину для любові, але вона її відкинула. На «Reverse» ми закликаємо дітей обрати зворотній напрямок – і повернутись до Господа, прийнявши Христа.
Щотижня відбуваються тренування з флорболу та домашня група для підлітків, раз на місяць – тематичні зустрічі «Reverse» за адресою: вул. Алчевська 2. Крім того, часто несподівано відбуваються походи в кіно, вечори настільних ігор. А коли втомлюємось, щоб відпочити один від одного маємо дівочі посиденьки й «зустрічі для справжніх мужиків».
Якщо ви хочете бути разом з нами – долучайтесь до групи в Facebook – або звертайтесь до Назара (тел. 067 673 7407).

Щоліта команда «Reverse» та інші члени церкви проводить підлітковий табір, у який завжди приїжджає багато невіруючих дітей. З 2015 року «Осанна» співпрацює з міжнародною організацією «Епоха», завдяки якій у табір приїжджає команда посвячених американців, які разом з нами роблять усе, щоб підлітки почули заклик Божий. Тож у таборі пропонуємо якісні майстер-класи з англійської мови та неформальне спілкування з іноземцями.
Якщо ви хочете відправити свого підлітка у табір «Осанни» цього літа (другий тиждень липня) – телефонуйте Люді, щоб дізнатись деталі (тел. 063 964 58 71).