Прославлення

"Та близький той час, і він уже настав, коли
справжні прихильники поклонятимуться Отцю в
дусі та істині(Ів 4:23)"


У Недільній школі церкви «Осанна» - ніколи не нудно. Поки дорослі уважно слухають проповідь, діти мають свою програму: навчаються, співають, граються.
Вчителі Недільної школи роблять усе для того, щоб діти з малого віку почули Євангеліє зрозумілою для них мовою, прийняли Христа, зростали не тільки фізично, а й духовно. Уроки відбуваються інтерактивно: маленькі учні, вивчаючи певну тему (на кшталт «Послух», «Створення світу», «Служіння», «Учні Христа»), не тільки слухають урок від учителя, а й беруть участь у конкурсі, вікторині, міні-змаганні, квесті – що тільки дозволить учительська фантазія. Недільна школа закохує дитину в церкву.
Зараз у церкві «Осанна» нараховуємо більше 50 дітей - могутнє майбутнє для Тіла Христового. Для них щонеділі працюють яслі. Решта дітей мають спільне служіння в особливому дитячому форматі, що з малих літ навчає їх любити свою церкву.
Будемо раді бачити вашу дитину на своєму уроці!
Якщо вам цікаво, чим зараз живе Недільна школа, ви хочете привести до нас своїх дітей чи долучитися до служіння – звертайтесь до лідера Наталі (тел. 093 974 2132).