Прославлення

"Та близький той час, і він уже настав, коли
справжні прихильники поклонятимуться Отцю в
дусі та істині(Ів 4:23)"


Прославляйте Господа, кличте ім'я Його; звіщайте в народах діяння Його; нагадуйте, що велике ймення Його. Співайте Господові, бо Він учинив велике; нехай знають про це по всій землі. (Ісаї 1)

Прославлення Бога є невід'ємною частиною щоденного життя церкви "Осанна". Віримо, що воно має стати стилем нашого життя, складовою нашої буденності, незалежно від того, де ми знаходимося: читаємо Біблію наодинці вдома, працюємо на роботі, чи знаходимося на парах в університеті.
Щонеділі ми збираємось разом, щоб співати пісні хвали й поклоніння - як усім знайомі гімни, так і сучасні твори християнських виконавців. Також прославляємо нашого Бога на нічних молитвах, молодіжках, вечорах поклоніння тощо. Віримо, що у хвалі може звучати різноманітна музика, тому в церкві "Осанна" використовуємо сучасні інструменти: акустичні та електрогітари, ударні установки, електронні клавіші тощо. Окремою родзинкою звучать віолончель, сопілка чи саксофон.
Група прославлення постійно розвивається і молиться, щоб бути для Бога і своєї церкви "істинними поклонниками". Хочете долучитися? Спитайте "як" у Люди ( 063 964 58 71).