Прославлення

"Та близький той час, і він уже настав, коли
справжні прихильники поклонятимуться Отцю в
дусі та істині(Ів 4:23)"


Молитовне життя церкви «Осанна» складається з різних напрямків:
1. Особистий молитовний час кожного члена Церкви.
2. Молитовна кава – це зустрічі дівчат і жінок із церкви «Осанна» зранку, під час яких сестри не тільки спілкуються, а й моляться одна за одну, за рідних і друзів, за церкву тощо.
3. Молитовна група, яка збирається щочетверга. Кожен охочий може долучитися до тих, хто молиться заступницькою молитвою за пастора Церкви, лідерський склад, членів церкви, особисті потреби братів і сестер, потреби в служіннях. Така молитовна зустріч не має чіткого розкладу чи правил: учасники реагують на потреби церкви, прислухаючись до Божого ведення. На цій групі збираються посвячені й покликані Богом заступники, досвідчені чи ні, які розуміють свій поклик від Господа ,силу молитви і потребу в ній.
4. Молитовна зв’язка. Беручи участь у молитовній зв’язці, людина протягом місяця молиться за трьох членів «Осанни» й одну загальну потребу церкви, а натомість отримує молитовну підтримку від трьох людей. Віримо, що таке заступництво один за одного сприятиме нашому зближенню й здруженню, адже щоб посвячено молитися щодня за людину, учасник питатиме в неї її потреби. Щомісяця молитовний координатор складає новий список, тому молитва завжди актуальна для членів «Осанни».
5. Термінова молитва. Якщо у когось виникає термінова потреба у молитві багатьох людей, він може одразу написати в церковну групу у Facebook або звернутись до молитовного координатора. Тоді члени «Осанни», перебуваючи у різних місцях, звертаються до Батька у молитві.
6. Нічна молитва – щомісячна вечірня зустріч, на якій усі охочі об’єднуються в молитві за різні актуальні потреби, діляться свідченнями та прославляють Бога. Така молитва відбувається у першу п’ятницю місяця з восьмої години до опівночі, тому називається нічною. Посвята Богові вечора напередодні вихідних може стати хорошим досвідом для кожного.
Якщо Ви маєте питання щодо того, як практично в «Осанні» відбувається молитовне служіння, хочете взяти участь у тому чи іншому його різновиді – звертайтеся до нашого молитовного координатора Володі ( тел. 067 700 56 50).