Прославлення

"Та близький той час, і він уже настав, коли
справжні прихильники поклонятимуться Отцю в
дусі та істині(Ів 4:23)"


Ми віримо, що Церква повинна бути адекватною відповіддю Ісуса Христа на актуальні потреби того суспільства, у якому вона поставлена Господом. У районі, де знаходиться «Осанна» проживає дуже багато людей залежних від алкоголю, безпритульних і просто дуже вбогих людей. Думаючи, як ми, як Церква можемо допомогти цим людям, ми вирішили розпочати служіння годування бідних і безпритульних людей.
Так сталось, що початок цього служіння співпав зі святкуванням у нашому місті 750-ї річниці з дня утворення Львова. Тому, коли брати вирушили на пошук безпритульних людей нашого району, на наш подив, вони змогли знайти всього лише двох людей. Виявилось, що на честь святкування Дня Львова всіх безпритульних було вивезено за межі міста, щоб не створювати негативний імідж перед безліччю іноземних туристів, які приїхали на свято.
Так розпочиналось служіння, яке з часом сильно змінило всю нашу церкву. Зараз щосуботи брат Гена готує для безпритульних фізичну й духовну їжу та годує їх біля Дому молитви на вулиці Варшавській. На таку подію приходить 5-15 людей, які разом із супом і хлібом можуть отримати й Благу Звістку.
Обов’язковими умовами служіння годування безпритульних є два принципи:
1. Ми не годуємо людей, які приходять до нас в нетверезому стані.
2. Ті, хто приходять до нас обов’язково слухають проповіді, або свідоцтва про Ісуса Христа
Таким чином, це не тільки служіння милосердя, а й проповідь Божого Слова. Ми віримо, що через це служіння відбувається практичне прославлення нашого Господа, Який навчав:
«Отак ваше світло нехай світить перед людьми, щоб вони бачили ваші добрі діла, та
прославляли Отця вашого, що на небі» (Матвія 5:16).