Новини Загальні християнські новини Янукович і Азаров привітали українців з Різдвом


Янукович і Азаров привітали українців з Різдвом

Як повідомляє ukranews.com, Президент Віктор Янукович побажав українцям з нагоди Різдва радісних свят і гарного настрою. Про це йдеться у його привітанні, розміщеному на сайті Президента.

"Син Божий прийшов у цей світ, щоб принести нам слово віри, надії й любові. Щороку це величне свято поєднує весь наш народ", - сказав він.

"Бажаю всім радісних свят і гарного настрою. Бажаю кожному щастя, миру, злагоди й благополуччя. Добробуту й процвітання - Україні й українському народу!" - побажав Янукович.

Водночас прем'єр Микола Азаров у привітанні, опублікованому на своєму персональному сайті, зазначив, що дуже трепетно ставиться до цього свята, "тому що воно сімейне: немає поспіху, суєти, які, на жаль, зараз стали невід'ємною частиною нашого повсякденного життя".

"Ну, і яке ж Різдво без куті? Як не буває двох однакових борщів, так і рецепт цієї важливої страви в кожної хазяйки свій. Мені більше до душі традиційна кутя, яку варять із пшениці", - розповів Азаров.

"Так, різні народи відзначають цей день по-різному. Але наші народні гулянки з перевдяганням у національні костюми, колядки - це щось незабутнє. Саме вони створюють дух свята, роблять кожне Різдво своєрідним і неповторним", - вважає він.

Цікава стаття? Поділися їй з іншими:

У вас немає прав коментувати статті, будь ласка зареєструйтесь або увійдіть на сайт