Новини

Запрошуємо в наш блог, де ми з радістю ділимося
чим живе Осанна і що чекає на нас
найблищим часом!


picture

Наш крок віри: сміливо у майбутнє

У неділю, 1 квітня, у церкві "Осанна" відбулася презентація бачення проекту "Lemberg Hall". Його суть - це побудова багатофункціонального комплексу у межах Львова, де відбуватимуться спортивні заходи, конференції, концерти і наші служіння. Його масштаб - це крок віри для церкви зі 130 членами.
Бачення проекту Бог подарував ще кілька років тому, коли церква збиралася на нічні молитви, а Василь Воробець повернувся зі Швеції з вогнем у очах. Саме тоді, коли ми шукали напрямок руху, Бог відкрив нам потребу міста й нашу здатність на неї відповісти.
Команда, відкрита до нових членів, зараз складається з 9 чоловік, які активно працюють над розробкою і поширенням проекту. Зокрема, Василь Воробець розповідав про створення громадської організації, юридичні аспекти, зустрічі з потенційними інвесторами. Андрій Денисов поділився ідеями маркетингу та запросив церкву підтримати проект інформаційно. Зорян Гудзій розповів про фінансове планування і чотири можливості допомогти своїми коштами: напряму жертвуючи, підписавшись на регулярні пожертви, 50% з надлишку бюджету церкви та анонімна пожертва у коробку. Наприкінці Анатолій Шміліховський, пастор зі Львова, поділився історією успіху та побажав Осанні хоробрості й віри.
Якщо вас зацікавив проект Lemberg Hall, ви хотіли б більше дізнатися про нього або допомогти команді - зверніться до нашого адміністратора - Люди (063 964 58 71).

share