Новини

Запрошуємо в наш блог, де ми з радістю ділимося
чим живе Осанна і що чекає на нас
найблищим часом!


picture

Стародавнє минуло, або Ми переїхали!

Після майже 20-ти років оренди у палаці культури ім. Гната Хоткевича церква "Осанна" переїхала. Відтепер нас можна знайти щонеділі о 15:00 за адресою вул. Варшавська, 35.

Для нас ця подія - завершення цілої епохи. Приміщення палацу завжди було для "Осанни" благословінням: від малого залу, у якому збирались перші 20-30 людей і до переповненого під час англійської школи чи християнського концерту головного залу. Але дні минають, бачення кристалізується, відкриваються нові двері.

Протягом 2016-2017-го років лідери "Осанни" збиралися на стратегічні ради, а члени церкви - на нічні молитви. Ми шукали ту мрію, яку має про нас Господь. Так і народилось бачення побудови великого спорткомплексу і церкви - "Lemberg Hall". Зараз над його розвитком працює посвячена команда, а церкві тим часом так хотілося комфортного, затишного і приємного приміщення для зібрань і служінь.

Відповіддю на пошуки й молитви стала гостинність "Церкви Христа Спасителя", у Домі молитви якої відтепер перебуває "Осанна". Ми віримо, що такі зміни ведуть нас у майбутнє, а дружба двох церков тішить нашого Батька. Де би не були стіни "Осанни", ми знаємо, що знаходимось у центрі Божої волі, а це - найщасливіше місце на планеті.

"І в багатьох тих, що увірували, було одне серце і одна душа" (Дії 4:32).

share