Новини

Запрошуємо в наш блог, де ми з радістю ділимося
чим живе Осанна і що чекає на нас
найблищим часом!


picture

Глобальний лідерський саміт 2018

Щороку наша церква долучається до організації Глобального лідерського саміту, оскільки віримо, що кожен на своєму місці є лідером - для своєї родини, для колег, для компаній. Відповідно, усі ми маємо розуміти справжні цінності лідерства, усвідомлювати принципи керування й постійно у ньому вдосконалюватись.
У кінці листопада відбувся черговий саміт із закликом: "Кожен має вплив!" Учасники протягом двох днів слухали відомих спеціалістів і керівників, нотуючи для себе найважливіші пункти. Родзинкою цього року став кількагодинний семінар Алексіса з Латвії, який змушував заворушитись найлінивіші звивини мозку.
Усі ми знаємо, що конференції - це не тільки якісне навчання, а й тісне спілкування. На саміті зустрічаються люди, які ділять спільні бачення й цінності, тим важливішою для них є можливість дискусії і обговорення. За горнятком кави й солодким десертом тут народжуються нові ідеї і бачення, за це ми особливо любимо саміт.
Рання реєстрація на Глобальний лідерський саміт 2019 вже розпочалась, шукайте інформацію у їх групі у Фейсбук. І пам'ятайте: кожен має вплив!

share