Новини

Запрошуємо в наш блог, де ми з радістю ділимося,
чим живе Осанна і що чекає на нас
найближчим часом!


picture

Help! - наша квітнева молодіжка

У суботу, 21 квітня, відбулась ще одна креативна, активна й повна сміху зустріч підліткового руху "Reverse". Біля 30 молодих людей зібрались разом прославити Батька, поспілкуватись і обговорити важливу тему: як долати труднощі.
Хітом цієї молодіжки була майстерна акторська гра наших ведучих, запальна сценка "Хата згоріла" і неймовірно смішна гра "Політ у космос" (смішна, звісно, для глядачів, бо гравцям подекуди було навіть трохи страшно :). Також в пригоді стала неймовірна фотозона, якою з нами поділилась Церква Христа Спасителя.
Словом цього місяця ділився Володя Черноба, який підняв питання, чому Бог допускає труднощі й чи завжди джерелом страждання є Його воля. Дискусію ми ледве зупинили, і це - дуже добре.
Ми дякуємо Богові за можливість служити підліткам і молоді й запрошуємо усіх приєднатися до нашої дружньої спільноти!

Дізнатися більше →
picture

Наш крок віри: сміливо у майбутнє

У неділю, 1 квітня, у церкві "Осанна" відбулася презентація бачення проекту "Lemberg Hall". Його суть - це побудова багатофункціонального комплексу у межах Львова, де відбуватимуться спортивні заходи, конференції, концерти і наші служіння. Його масштаб - це крок віри для церкви зі 130 членами.
Бачення проекту Бог подарував ще кілька років тому, коли церква збиралася на нічні молитви, а Василь Воробець повернувся зі Швеції з вогнем у очах. Саме тоді, коли ми шукали напрямок руху, Бог відкрив нам потребу міста й нашу здатність на неї відповісти.
Команда, відкрита до нових членів, зараз складається з 9 чоловік, які активно працюють над розробкою і поширенням проекту. Зокрема, Василь Воробець розповідав про створення громадської організації, юридичні аспекти, зустрічі з потенційними інвесторами. Андрій Денисов поділився ідеями маркетингу та запросив церкву підтримати проект інформаційно. Зорян Гудзій розповів про фінансове планування і чотири можливості допомогти своїми коштами: напряму жертвуючи, підписавшись на регулярні пожертви, 50% з надлишку бюджету церкви та анонімна пожертва у коробку. Наприкінці Анатолій Шміліховський, пастор зі Львова, поділився історією успіху та побажав Осанні хоробрості й віри.
Якщо вас зацікавив проект Lemberg Hall, ви хотіли б більше дізнатися про нього або допомогти команді - зверніться до нашого адміністратора - Люди (063 964 58 71).

Дізнатися більше →
picture

Common values: захисти сім'ю - підпиши петиції!

Нещодавно Кабінет Міністрів України видав розпорядження, щоб до 2020 року в українських школах навчали, що сексуальні збочення (гомосексуалізм, лесбійство і т.п.) є нормою, а одностатеві шлюби й усиновлення ними дітьми стало законним.
Як церква, ми хочемо стати на захисті традиційної християнської сім'ї. У деяких європейських країнах люди поставилися пасивно і дозволили такі нововведення, що різко повпливало на культуру й духовність націй. Але відомі й випадки, коли християни активно протестували проти такого відвертого гріха й перемагали.
Сьогодні наша черга. Закликаємо усіх не бути байдужими і підписати електронні петиції, у яких висловлена чітка позиція християн - заборонити пропаганду гомосексуалізму в Україні. Зробити це можна за посиланнями:
ttps://petition.president.gov.ua/petition/42484
https://itd.rada.gov.ua/services/Petition/Index/3070
https://petition.kmu.gov.ua/kmu/Petition/View/1462

Дізнатися більше →
picture

Випуск англійського клубу PES

Раді повідомити, що близько 20-ти студентів Practical school of English отримали сертифікати про завершення першого семестру школи. Протягом 2-х з половиною місяців викладачі старанно готували змістовні й корисні заняття, а учні гризли граніт науки - і навіть зимові свята не стали нам у цьому на заваді!
Цей англійський клуб розпочався одразу після школи Майкла Готта, яку відвідало у 2017 році більше 1000 людей. Наша команда викладалась на 200%, щоб студенти відчули таку ж любов, гостинність і професійність.
Щовівторка у класах звучали християнські пісні англійською, проектувались мотиваційні відео, виголошувались проповіді наших друзів-місіонерів та пастора. Також чи не найулюбленішою частиною було чаювання, коли всі могли просто спілкуватися, ділитися новинами й знайомитись.
Команда "Осанни" вже сумує за своїми випускниками і щиро бажає їм нових звершень у вивченні англійської! Happy graduation, guys!

Дізнатися більше →
picture

Стародавнє минуло, або Ми переїхали!

Після майже 20-ти років оренди у палаці культури ім. Гната Хоткевича церква "Осанна" переїхала. Відтепер нас можна знайти щонеділі о 15:00 за адресою вул. Варшавська, 35.

Для нас ця подія - завершення цілої епохи. Приміщення палацу завжди було для "Осанни" благословінням: від малого залу, у якому збирались перші 20-30 людей і до переповненого під час англійської школи чи християнського концерту головного залу. Але дні минають, бачення кристалізується, відкриваються нові двері.

Протягом 2016-2017-го років лідери "Осанни" збиралися на стратегічні ради, а члени церкви - на нічні молитви. Ми шукали ту мрію, яку має про нас Господь. Так і народилось бачення побудови великого спорткомплексу і церкви - "Lemberg Hall". Зараз над його розвитком працює посвячена команда, а церкві тим часом так хотілося комфортного, затишного і приємного приміщення для зібрань і служінь.

Відповіддю на пошуки й молитви стала гостинність "Церкви Христа Спасителя", у Домі молитви якої відтепер перебуває "Осанна". Ми віримо, що такі зміни ведуть нас у майбутнє, а дружба двох церков тішить нашого Батька. Де би не були стіни "Осанни", ми знаємо, що знаходимось у центрі Божої волі, а це - найщасливіше місце на планеті.

"І в багатьох тих, що увірували, було одне серце і одна душа" (Дії 4:32).

Дізнатися більше →