Новини

Запрошуємо в наш блог, де ми з радістю ділимося,
чим живе Осанна і що чекає на нас
найближчим часом!


picture

Різдвяні свята у Осанні

Шукайте подію вам до душі - і обов'язково приєднуйтесь!
Усі деталі у нашого адміна Люди (063 964 58 71).

Дізнатися більше →
picture

Переяславська молодіжка завітала в гості до Осанни

На вихідних 15-16 грудня ми мали честь приймати у себе в гостях неймовірну молодь із Переяслава, Яготина і Києва.
Їх служіння досить цікаве: зібравши групу людей віруючої і наближеної молоді, вони відправляються разом на екскурсію в певне місто, знайомлячись із місцевим колоритом через тісне спілкування з молоддю і служіння помісній церкві. Цього разу пощастило і Осанні!
Протягом двох днів ми мали можливість познайомитись, обмінятися досвідом і просто тепло поспілкуватись. Переяславська молодь, як виявилось, більшою частиною складалася з тих, хто мусив покинути свої домівки в Луганській області через початок війни на Сході. Слухати їх свідоцтва про Божу охорону і милість, чути деталі втечі і адаптації до нового міста - особливий подарунок від них для людей, які ледве помічають відгомін війни. Особливим подарунком також стала проповідь Олександра Бойка - лідера цього руху і неймовірного мотиватора.
Ми раді приймати у себе гостей і запрошуємо усіх бажаючих до Осанни!

Дізнатися більше →
picture

Глобальний лідерський саміт 2018

Щороку наша церква долучається до організації Глобального лідерського саміту, оскільки віримо, що кожен на своєму місці є лідером - для своєї родини, для колег, для компаній. Відповідно, усі ми маємо розуміти справжні цінності лідерства, усвідомлювати принципи керування й постійно у ньому вдосконалюватись.
У кінці листопада відбувся черговий саміт із закликом: "Кожен має вплив!" Учасники протягом двох днів слухали відомих спеціалістів і керівників, нотуючи для себе найважливіші пункти. Родзинкою цього року став кількагодинний семінар Алексіса з Латвії, який змушував заворушитись найлінивіші звивини мозку.
Усі ми знаємо, що конференції - це не тільки якісне навчання, а й тісне спілкування. На саміті зустрічаються люди, які ділять спільні бачення й цінності, тим важливішою для них є можливість дискусії і обговорення. За горнятком кави й солодким десертом тут народжуються нові ідеї і бачення, за це ми особливо любимо саміт.
Рання реєстрація на Глобальний лідерський саміт 2019 вже розпочалась, шукайте інформацію у їх групі у Фейсбук. І пам'ятайте: кожен має вплив!

Дізнатися більше →
picture

До Львова приїхав легендарний Нік Вуйчич

28 жовтня після 4 місяців підготовки ми нарешті приймали відомого християнського проповідника і мотиваційного спікера - Ніка Вуйчича.
Понад 15 тисяч людей зібралось на стадіоні попри холодний осінній вечір, щоб послухати послання надії і любові. Свято починалось з музичного сюрпризу від гуртів Gospel Company, Quant та неперевершеної Брії Блесінг.
Приєднався до події і популярний серед американської молоді Нік Хол, який поділився ситуацією в США і надихнув рухатись до цілі, незважаючи ні на що. За годину слухачі зустрілися з винуватцем свята - Ніком Вуйчичем, який як завжди багато говорив про віру, силу, смирення. Він закликав не боятись помилятись, рухатись вперед і довіряти в усьому Небесному батьку.
Важливий факт - половину квитків отримали безкоштовно люди з інвалідністю, СНІДом, військові, бійці АТО тощо. Для цих категорій населення почути послання любові і надії було особливо цінним.
Тішимось, що могли долучитись до організації цієї події, яка надовго залишиться у наших серцях.
Переглянути трансляцію програми можна тут: https://www.youtube.com/watch?v=XVHXPTD17Cc&t=1303s

Дізнатися більше →
picture

Із хлібом-сіллю, або Як Осанна приймала гостей

У неділю 20 травня на служіння церкви "Осанна" завітало багато іноземних гостей. Серед них -викладачі і студенти бізнес-програми з Америки, які розповіли трохи більше про своє бачення, подорож до США та поділились планами на майбутнє. Також приємним гостем став Людміл із Болгарії, давній друг нашої церкви, який представив навчальну програму для лідерів "Гломос" та поділився натхненням і енергією.
Одним із найцікавіших гостей став Ентоні Пек - генеральний секретар європейської федерації баптистів. Його проповідь про "Відкриті двері", у якій він закликав знайти ті можливості, які відкриває для євангелія Ісус, і хапатися за них без сумніву й страху, стала ніби пророчим словом для "Осанни" у контексті нашого бачення про побудову спорткомплексу "Lemberg Hall". Повну версію цього натхенного слова шукайте у розділі "Проповіді".
Для нас велика честь і радість - приймати гостей у себе на служінні. Тому щиро запрошуємо усіх завітати на Варшавську, 35 щонеділі о 15:00.

Дізнатися більше →
picture

Help! - наша квітнева молодіжка

У суботу, 21 квітня, відбулась ще одна креативна, активна й повна сміху зустріч підліткового руху "Reverse". Біля 30 молодих людей зібрались разом прославити Батька, поспілкуватись і обговорити важливу тему: як долати труднощі.
Хітом цієї молодіжки була майстерна акторська гра наших ведучих, запальна сценка "Хата згоріла" і неймовірно смішна гра "Політ у космос" (смішна, звісно, для глядачів, бо гравцям подекуди було навіть трохи страшно :). Також в пригоді стала неймовірна фотозона, якою з нами поділилась Церква Христа Спасителя.
Словом цього місяця ділився Володя Черноба, який підняв питання, чому Бог допускає труднощі й чи завжди джерелом страждання є Його воля. Дискусію ми ледве зупинили, і це - дуже добре.
Ми дякуємо Богові за можливість служити підліткам і молоді й запрошуємо усіх приєднатися до нашої дружньої спільноти!

Дізнатися більше →
picture

Наш крок віри: сміливо у майбутнє

У неділю, 1 квітня, у церкві "Осанна" відбулася презентація бачення проекту "Lemberg Hall". Його суть - це побудова багатофункціонального комплексу у межах Львова, де відбуватимуться спортивні заходи, конференції, концерти і наші служіння. Його масштаб - це крок віри для церкви зі 130 членами.
Бачення проекту Бог подарував ще кілька років тому, коли церква збиралася на нічні молитви, а Василь Воробець повернувся зі Швеції з вогнем у очах. Саме тоді, коли ми шукали напрямок руху, Бог відкрив нам потребу міста й нашу здатність на неї відповісти.
Команда, відкрита до нових членів, зараз складається з 9 чоловік, які активно працюють над розробкою і поширенням проекту. Зокрема, Василь Воробець розповідав про створення громадської організації, юридичні аспекти, зустрічі з потенційними інвесторами. Андрій Денисов поділився ідеями маркетингу та запросив церкву підтримати проект інформаційно. Зорян Гудзій розповів про фінансове планування і чотири можливості допомогти своїми коштами: напряму жертвуючи, підписавшись на регулярні пожертви, 50% з надлишку бюджету церкви та анонімна пожертва у коробку. Наприкінці Анатолій Шміліховський, пастор зі Львова, поділився історією успіху та побажав Осанні хоробрості й віри.
Якщо вас зацікавив проект Lemberg Hall, ви хотіли б більше дізнатися про нього або допомогти команді - зверніться до нашого адміністратора - Люди (063 964 58 71).

Дізнатися більше →
picture

Common values: захисти сім'ю - підпиши петиції!

Нещодавно Кабінет Міністрів України видав розпорядження, щоб до 2020 року в українських школах навчали, що сексуальні збочення (гомосексуалізм, лесбійство і т.п.) є нормою, а одностатеві шлюби й усиновлення ними дітьми стало законним.
Як церква, ми хочемо стати на захисті традиційної християнської сім'ї. У деяких європейських країнах люди поставилися пасивно і дозволили такі нововведення, що різко повпливало на культуру й духовність націй. Але відомі й випадки, коли християни активно протестували проти такого відвертого гріха й перемагали.
Сьогодні наша черга. Закликаємо усіх не бути байдужими і підписати електронні петиції, у яких висловлена чітка позиція християн - заборонити пропаганду гомосексуалізму в Україні. Зробити це можна за посиланнями:
ttps://petition.president.gov.ua/petition/42484
https://itd.rada.gov.ua/services/Petition/Index/3070
https://petition.kmu.gov.ua/kmu/Petition/View/1462

Дізнатися більше →
picture

Випуск англійського клубу PES

Раді повідомити, що близько 20-ти студентів Practical school of English отримали сертифікати про завершення першого семестру школи. Протягом 2-х з половиною місяців викладачі старанно готували змістовні й корисні заняття, а учні гризли граніт науки - і навіть зимові свята не стали нам у цьому на заваді!
Цей англійський клуб розпочався одразу після школи Майкла Готта, яку відвідало у 2017 році більше 1000 людей. Наша команда викладалась на 200%, щоб студенти відчули таку ж любов, гостинність і професійність.
Щовівторка у класах звучали християнські пісні англійською, проектувались мотиваційні відео, виголошувались проповіді наших друзів-місіонерів та пастора. Також чи не найулюбленішою частиною було чаювання, коли всі могли просто спілкуватися, ділитися новинами й знайомитись.
Команда "Осанни" вже сумує за своїми випускниками і щиро бажає їм нових звершень у вивченні англійської! Happy graduation, guys!

Дізнатися більше →
picture

Стародавнє минуло, або Ми переїхали!

Після майже 20-ти років оренди у палаці культури ім. Гната Хоткевича церква "Осанна" переїхала. Відтепер нас можна знайти щонеділі о 15:00 за адресою вул. Варшавська, 35.

Для нас ця подія - завершення цілої епохи. Приміщення палацу завжди було для "Осанни" благословінням: від малого залу, у якому збирались перші 20-30 людей і до переповненого під час англійської школи чи християнського концерту головного залу. Але дні минають, бачення кристалізується, відкриваються нові двері.

Протягом 2016-2017-го років лідери "Осанни" збиралися на стратегічні ради, а члени церкви - на нічні молитви. Ми шукали ту мрію, яку має про нас Господь. Так і народилось бачення побудови великого спорткомплексу і церкви - "Lemberg Hall". Зараз над його розвитком працює посвячена команда, а церкві тим часом так хотілося комфортного, затишного і приємного приміщення для зібрань і служінь.

Відповіддю на пошуки й молитви стала гостинність "Церкви Христа Спасителя", у Домі молитви якої відтепер перебуває "Осанна". Ми віримо, що такі зміни ведуть нас у майбутнє, а дружба двох церков тішить нашого Батька. Де би не були стіни "Осанни", ми знаємо, що знаходимось у центрі Божої волі, а це - найщасливіше місце на планеті.

"І в багатьох тих, що увірували, було одне серце і одна душа" (Дії 4:32).

Дізнатися більше →