Новини

Запрошуємо в наш блог, де ми з радістю ділимося,
чим живе Осанна і що чекає на нас
найближчим часом!


picture

WOW! Нік Вуйчич приїжджає до Львова

Вам знайоме почуття пустоти, розгубленості й незадоволення, що не зникає навіть коли все ніби нормально? Чи шукали Ви мотивацію й натхнення?
Тоді маємо класну новину. До Львова приїжджає Нік Вуйчич, який знає, що із цим усім робити. Народившись без рук і ніг, він не просто живе щасливим повноцінним життям, а й ділиться своїми секретами з іншими, збираючи по всьому світі величезні аудиторії. Усі, хто бачив його хоч раз, підтвердять: після цього виходиш наповненим, натхненним і сильним.
Якщо Ви також не проти пережити ці емоції - приходьте 28 жовтня на Арену Львів.
Купити квитки за зниженою акційною ціною можна тут: https://gastroli.ua/events/nik-vuichich-u-lvovi

Дізнатися більше →
picture

Із хлібом-сіллю, або Як Осанна приймала гостей

У неділю 20 травня на служіння церкви "Осанна" завітало багато іноземних гостей. Серед них -викладачі і студенти бізнес-програми з Америки, які розповіли трохи більше про своє бачення, подорож до США та поділились планами на майбутнє. Також приємним гостем став Людміл із Болгарії, давній друг нашої церкви, який представив навчальну програму для лідерів "Гломос" та поділився натхненням і енергією.
Одним із найцікавіших гостей став Ентоні Пек - генеральний секретар європейської федерації баптистів. Його проповідь про "Відкриті двері", у якій він закликав знайти ті можливості, які відкриває для євангелія Ісус, і хапатися за них без сумніву й страху, стала ніби пророчим словом для "Осанни" у контексті нашого бачення про побудову спорткомплексу "Lemberg Hall". Повну версію цього натхенного слова шукайте у розділі "Проповіді".
Для нас велика честь і радість - приймати гостей у себе на служінні. Тому щиро запрошуємо усіх завітати на Варшавську, 35 щонеділі о 15:00.

Дізнатися більше →
picture

Help! - наша квітнева молодіжка

У суботу, 21 квітня, відбулась ще одна креативна, активна й повна сміху зустріч підліткового руху "Reverse". Біля 30 молодих людей зібрались разом прославити Батька, поспілкуватись і обговорити важливу тему: як долати труднощі.
Хітом цієї молодіжки була майстерна акторська гра наших ведучих, запальна сценка "Хата згоріла" і неймовірно смішна гра "Політ у космос" (смішна, звісно, для глядачів, бо гравцям подекуди було навіть трохи страшно :). Також в пригоді стала неймовірна фотозона, якою з нами поділилась Церква Христа Спасителя.
Словом цього місяця ділився Володя Черноба, який підняв питання, чому Бог допускає труднощі й чи завжди джерелом страждання є Його воля. Дискусію ми ледве зупинили, і це - дуже добре.
Ми дякуємо Богові за можливість служити підліткам і молоді й запрошуємо усіх приєднатися до нашої дружньої спільноти!

Дізнатися більше →
picture

Наш крок віри: сміливо у майбутнє

У неділю, 1 квітня, у церкві "Осанна" відбулася презентація бачення проекту "Lemberg Hall". Його суть - це побудова багатофункціонального комплексу у межах Львова, де відбуватимуться спортивні заходи, конференції, концерти і наші служіння. Його масштаб - це крок віри для церкви зі 130 членами.
Бачення проекту Бог подарував ще кілька років тому, коли церква збиралася на нічні молитви, а Василь Воробець повернувся зі Швеції з вогнем у очах. Саме тоді, коли ми шукали напрямок руху, Бог відкрив нам потребу міста й нашу здатність на неї відповісти.
Команда, відкрита до нових членів, зараз складається з 9 чоловік, які активно працюють над розробкою і поширенням проекту. Зокрема, Василь Воробець розповідав про створення громадської організації, юридичні аспекти, зустрічі з потенційними інвесторами. Андрій Денисов поділився ідеями маркетингу та запросив церкву підтримати проект інформаційно. Зорян Гудзій розповів про фінансове планування і чотири можливості допомогти своїми коштами: напряму жертвуючи, підписавшись на регулярні пожертви, 50% з надлишку бюджету церкви та анонімна пожертва у коробку. Наприкінці Анатолій Шміліховський, пастор зі Львова, поділився історією успіху та побажав Осанні хоробрості й віри.
Якщо вас зацікавив проект Lemberg Hall, ви хотіли б більше дізнатися про нього або допомогти команді - зверніться до нашого адміністратора - Люди (063 964 58 71).

Дізнатися більше →
picture

Common values: захисти сім'ю - підпиши петиції!

Нещодавно Кабінет Міністрів України видав розпорядження, щоб до 2020 року в українських школах навчали, що сексуальні збочення (гомосексуалізм, лесбійство і т.п.) є нормою, а одностатеві шлюби й усиновлення ними дітьми стало законним.
Як церква, ми хочемо стати на захисті традиційної християнської сім'ї. У деяких європейських країнах люди поставилися пасивно і дозволили такі нововведення, що різко повпливало на культуру й духовність націй. Але відомі й випадки, коли християни активно протестували проти такого відвертого гріха й перемагали.
Сьогодні наша черга. Закликаємо усіх не бути байдужими і підписати електронні петиції, у яких висловлена чітка позиція християн - заборонити пропаганду гомосексуалізму в Україні. Зробити це можна за посиланнями:
ttps://petition.president.gov.ua/petition/42484
https://itd.rada.gov.ua/services/Petition/Index/3070
https://petition.kmu.gov.ua/kmu/Petition/View/1462

Дізнатися більше →
picture

Випуск англійського клубу PES

Раді повідомити, що близько 20-ти студентів Practical school of English отримали сертифікати про завершення першого семестру школи. Протягом 2-х з половиною місяців викладачі старанно готували змістовні й корисні заняття, а учні гризли граніт науки - і навіть зимові свята не стали нам у цьому на заваді!
Цей англійський клуб розпочався одразу після школи Майкла Готта, яку відвідало у 2017 році більше 1000 людей. Наша команда викладалась на 200%, щоб студенти відчули таку ж любов, гостинність і професійність.
Щовівторка у класах звучали християнські пісні англійською, проектувались мотиваційні відео, виголошувались проповіді наших друзів-місіонерів та пастора. Також чи не найулюбленішою частиною було чаювання, коли всі могли просто спілкуватися, ділитися новинами й знайомитись.
Команда "Осанни" вже сумує за своїми випускниками і щиро бажає їм нових звершень у вивченні англійської! Happy graduation, guys!

Дізнатися більше →
picture

Стародавнє минуло, або Ми переїхали!

Після майже 20-ти років оренди у палаці культури ім. Гната Хоткевича церква "Осанна" переїхала. Відтепер нас можна знайти щонеділі о 15:00 за адресою вул. Варшавська, 35.

Для нас ця подія - завершення цілої епохи. Приміщення палацу завжди було для "Осанни" благословінням: від малого залу, у якому збирались перші 20-30 людей і до переповненого під час англійської школи чи християнського концерту головного залу. Але дні минають, бачення кристалізується, відкриваються нові двері.

Протягом 2016-2017-го років лідери "Осанни" збиралися на стратегічні ради, а члени церкви - на нічні молитви. Ми шукали ту мрію, яку має про нас Господь. Так і народилось бачення побудови великого спорткомплексу і церкви - "Lemberg Hall". Зараз над його розвитком працює посвячена команда, а церкві тим часом так хотілося комфортного, затишного і приємного приміщення для зібрань і служінь.

Відповіддю на пошуки й молитви стала гостинність "Церкви Христа Спасителя", у Домі молитви якої відтепер перебуває "Осанна". Ми віримо, що такі зміни ведуть нас у майбутнє, а дружба двох церков тішить нашого Батька. Де би не були стіни "Осанни", ми знаємо, що знаходимось у центрі Божої волі, а це - найщасливіше місце на планеті.

"І в багатьох тих, що увірували, було одне серце і одна душа" (Дії 4:32).

Дізнатися більше →