Домашні групи

“Але кожного дня заохочуйте один одного, доки зветься Сьогодні, щоб запеклим не став котрий із вас через підступ гріха“(Євреїв 3:13)

Підліткова домашня група

Щосереди о 18:00

вул. Глибока 21, кв. 8

Сергій Колесник

067 673 7407


Підліткове служіння «Reverse» у нашій церкві існує з 2015 року. Разом із підлітками ростуть і клуб, рост команда і бачення. І ось, узимку 2017 вони всі разом доросли до власної домашньої групи.

Команда «Reverse» вірить, що підліткам потрібне глибше вивчення Біблії, неформальне спілкування з християнами, можливість відверто поділитися сумнівами, питаннями, проблемами. Тому на цій домашній групі створює максимально сприятливу для цього атмосферу.

Однак духовного зросту, побудови стосунків і спілкування потребують не тільки учасники клубу, а й ті, хто ним безпосередньо займається. Молодій команді дуже важливо постійно фокусуватися на стосунках з Богом, наповнюватись самій, щоб мати що дати потім підліткам. І домашня група – чи не найкращий формат, щоб допомогти один одному це робити.

Так, усі разом - дорослі і підлітки - вони збираються щотижня, співають, розбирають уривки з Біблії й дискутують на цікаві питання. Тут будуть раді бачити всіх, хто вважає себе молодим і активним.

Група на проспекті Чорновола

Щосуботи 16:00

Пр. Чорновола 103, кв. 75

Віталік Попович

063 991 9475


Ця група не тільки домашня, а й дуже сімейна. Це підкреслює не тільки дбайливо приготований чай чи какао із не менш дбайливо принесеним печивом, не тільки сімейний статус більшості учасників, не тільки традиція разом святкувати Новий рік і дарувати подарунок імениннику, і навіть не те, що господарі квартири мають трьох дітей, які активно допомагають групі відбутися.

Сімейною цю групу робить невимушеність атмосфери, простота у спілкуванні й обговоренні актуальної і конкретної теми, можливість поділитися своїми переживаннями й питаннями й бути впевненим, що тобі щось обов’язково порадять, підтримають у молитві.

Щотижня група відбувається у іншому форматі: розбір уривку з книги з Біблії, яку разом вирішили вивчати, обговорення проповіді, перегляд відео чи розповідь про те, що на тижні почув від Бога через Його слово. Це дає можливість дуже по-різному досягати однієї мети – зупинитися серед буднів, сфокусуватися на Бозі й зростати духовно разом з братами й сестрами.

Група на Сихові

Щочетверга о 10:00

Вул. Трильовського 4, кв. 15

Андрій Пелип

096 707 3948


Так, нашу церкву справді відвідують люди, які мусять добиратися на служіння майже годину, живучи далеко від центру. Це їх аж ніяк не зупиняє, а робить сильнішими і витривалішими :). Не менш важливим джерелом такої сили може стати щотижнева домашня група, яка відбувається у форматі міні-служіння у густо заселеному районі Санта-Барбари.

Затишну, сімейну, богоцентричну атмосферу створюють кілька особливостей, що їх має ця домашня група. Розпочинають її завжди з пісень поклоніння, адже лідер та його дружина багато років служать у групі прославлення й не можуть без цього жити. А постійними відвідувачами є двійко малюків, яким ще немає й року, що спрацьовує неймовірним криголамом і об’єднує членів групи в одну веселу сім’ю.

Окрім цього, звісно, на групі постійно вивчають Біблію, обираючи уривок і активно його обговорюючи, спілкуються й невимушено діляться життям, моляться один за одного. Тут завжди раді бачити нових «сихівчан».

Група на вулиці Володимира Великого

Щосереди 18:30

вулиця Володимира Великого

Володимир Черноба

067 673 35 93


Група, що не може не дивувати. Одна з наймолодших у церкві «Осанна», вона нараховує чи не найбільшу кількість учасників, які можуть мати різний вік, характер і сімейний статус, але однозначно вже є близькими друзями.

Щосереди у квартирі на вулиці Володимира Великого пахне смаколиками, стіни дрижать від сміху чи активних дискусій, а кімната переповнена тими, хто шукає Бога, Його Слово й ведення.

На цій домашній групі глибоко вивчають доктрину, відкрито обговорюють актуальні проблеми, щиро діляться своїм життям і досвідом, завжди знаходячи якщо не відповідь, то пораду. Зустріч розпочинається з неформального спілкування й ненав’язливо продовжується вивченням уривку з Біблії, дискусією, питаннями. Це вчить учасників домашньої групи не відокремлювати своє життя від Бога, а наповнювати його спілкуванням із Ним.

Якщо Ви заінтриговані, живете поруч і хочете потрапити на цю домашню групу – звертайтеся до її лідера Володимира.

Домашня група в центрі

Щочетверга о 19:00

вулиця Костя Левицького 7, кв. 15

пастор Дмитро Колесник

067 947 6506


«Серце» - так назвали свою домашню групу її учасники, і однозначно недарма. Атмосфера прийняття, любові, співпереживань і перевіреної роками дружби, що панує щочетверга на вулиці Костя Левицького, повністю виправдовує таку назву.

Упродовж років група міняла свої локації, кілька разів змінювала й лідера, але дещо залишилося незмінним: бажання заглиблюватись в Боже Слово, знаходити відповіді на складні питання, уміння слухати й по-справжньому чути один одного (напевно тому, що група переповнена душеопікунами), разом розслаблятися наприкінці робочого дня й водночас серйозно замислюватись над актуальною темою.

Тут завжди кмітливо жартують, уміло відпочивають, сміливо запитують і піклуються один про одного.