Ласкаво просимо, гість!
І'мя користувача Пароль: запам'ятати мене

Вирішення побутових проблем. Корисні поради
(1 чол.) (1) гість
  • Сторінка:
  • 1

ТЕМА: Вирішення побутових проблем. Корисні поради

Вирішення побутових проблем. Корисні поради 6 років, 4 міс. назад #38

• yurko
  • Поза форумом
  • Administrator
  • Постів: 26
Гадаю в кожного є якісь запитання або поради на побутові теми. Обговорюємо їх тут.
Останнє редагування: 6 років, 4 міс. назад від yurko.

Re: Вирішення побутових проблем. Корисні поради 5 років, 11 міс. назад #150

• Vovans
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Постів: 14
Привіт всім!
Маю два питання, які зараз є актуальні для моєї сім'ї.
1. Давно думаємо купити хлібопічку, але на ринку стільки пропозицій, що дуже важко зорієнтуватись, що дійсно є хорошим варіантом. Можливо хтось вже користується якоюсь, то поділіться враженнями. Можливо хтось має інформацію де можна купити дешевше, ніж в інтернет магазинах, також буду вдячний.
2. Наш "Орел", тобто "Оpel" стоїть вже майже 9 місяців і чекає толкового майстра-зварювальника, який би міг оцінити об'єм і вартість зварювальних робіт. Якщо маєте інфу щодо таких, то пишіть чи дзвоніть 0677005650. Перевага віддається кулібінам з гаража, які і якісно і недорого роблять справу, яка не під силу сервісам Про останніх так пишу, бо маю досвід з ними. Коли вони оцінюють роботу, як майже неможливу, але за 250 у.о. можна щось попробувати, то кулібін з гаража робить її за дві години і бере 250грн. і все працює.

Re: Вирішення побутових проблем. Корисні поради 5 років, 11 міс. назад #152

• Liza
  • Поза форумом
  • Fresh Boarder
  • Постів: 1
Привіт
Щодо першого питання можу трошки допомогти Про переваги та недоліки хлібопічі наврядче розкажу, а от де її дешево купити, я знаю. Сьогодні мені розказали про магазин конфіскатів, там різні товари з Європи (побутова техніка, хімія тощо). Знаходиться він на вул. Максима Кривоноса, у приміщенні інституту (здається МВС, точно не скажу), знаю, що заходити через прохідну.. Там усі товари на 100-200 грн дешевші. Особисто там не була, це мені одногрупниця розказувала, тому обіцяти нічого не можу)

Re: Вирішення побутових проблем. Корисні поради 5 років, 11 міс. назад #153

• Vovans
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Постів: 14
Дякую, Ліза! Може завтра туди зайду, якщо буде "льотна погода".
Вже настало завтра і пішов і знайшов цей магазин конфіскатів. Дійсно є хлібопічки. Тільки по цінам не було змоги на місці порівняти з магазинними. А як прийшов на роботу, то побачив, що дійсно ціна на одну з хлібопічок, яку я запам'ятав нижча на 140-160 грн. ніж в Київських інтернет магазинах.
В цьому магазині не дуже широкий вибір, але є. Там продається не тільки побутова техніка, але і побутова хімія, набори інструментів, навіть трошки їжі
Хто хоче може зайти і подивитись сам, що там є. Адреса вул. Максима Кривоноса 6 - це якась міліцейська установа. Вхід через прохідну, треба спитати де магазин, вони покажуть. Він з тильного боку цього великого будинку, там ще такі цікаві дерев'яні, приземисті двері
Останнє редагування: 5 років, 11 міс. назад від Vovans.
  • Сторінка:
  • 1
Час створення сторінки: 0.19 секунд