Ласкаво просимо, гість!
І'мя користувача Пароль: запам'ятати мене

ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБЕН ФОРУМ ц. "ОСАННА"
(1 чол.) (1) гість
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
  • 3

ТЕМА: ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБЕН ФОРУМ ц. "ОСАННА"

Re: ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБЕН ФОРУМ ц. "ОСАННА" 6 років, 4 міс. назад #29

• Katyusha
  • Поза форумом
  • Fresh Boarder
  • Постів: 1
Дякую братам, які оновили НАШ сайт!!! Ви молодці! Довгі вечори (які переходили в ночі) не пройшли даром і я впевнена, що цей сайт послужить багатьом!
Мені здається, що буде дуже цікаво і доречно обговорювати тут актуальні теми, такі, як: різноманітні сімейні питання, поради молодим мамам/татам - з точки зору вашого власного досвіду та з точки зору Біблії. Було б доречно мати тему Куплю - Продам - Шукаю... А ще - цікавий розділ з кулінарними порадами, вашими улюбленими рецептами (як продовження нашої кулінарної книги), я, наприклад, завжди цікавлюсь новенькими рецептами і люблю ділитись своїми улюбленими. Ще класна тема - про НАШІ хоббі - хто чим захоплюється!

Re: ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБЕН ФОРУМ ц. "ОСАННА" 6 років, 4 міс. назад #31

• JurKo
  • Поза форумом
  • Administrator
  • Постів: 44
Katyusha написав:
Було б доречно мати тему Куплю - Продам - Шукаю...

О! Вот где мы можем составить "конкуренцию" соц. сети "ВКонтакте". Ибо они 30 сентября закрывают сервис "Объявления".

А так, что не говори, но пока сайт нужен больше для "христианского пиара" (в хорошем смысле этого слова ), чем для внутренней жизни церкви. Собственно, так у всех. Исключение может быть только для "виртуальной церкви".

PS А кто мне карму -1 сделал? Я не спорю, что я пока тут пока единственный "отрицательный" персонаж, но все же?
Останнє редагування: 6 років, 4 міс. назад від JurKo.

Re: ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБЕН ФОРУМ ц. "ОСАННА" 6 років, 4 міс. назад #32

• Vovans
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Постів: 14
Привіт! Я хотів би також бачити тему про те, чим би ми могли в матеріальному плані допоиогти один одному. Можливо хтось щось виробляє, продає, має знижки на певні групи товарів чи в певних магазинах і т.д. і т.п. Бо деколи щось купив, розповів, а виявляється, що можна було купити дешевше, бо брат чи сестра мають можливість купити по меншій ціні.

Re: ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБЕН ФОРУМ ц. "ОСАННА" 6 років, 4 міс. назад #44

• yurko
  • Поза форумом
  • Administrator
  • Постів: 26
JurKo написав:
Katyusha написав:
Було б доречно мати тему Куплю - Продам - Шукаю...

О! Вот где мы можем составить "конкуренцию" соц. сети "ВКонтакте".

Они нам не конкуренты!
И вообще, хватит пиарить тут чуждые сервисы.
Останнє редагування: 6 років, 4 міс. назад від yurko.

Re: ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБЕН ФОРУМ ц. "ОСАННА" 6 років, 4 міс. назад #46

• pastor
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Постів: 42
Особисто мені цікаво було б вести діалоги з сторонніми людьми про віру і подібні теми. Відносно "разборок" інколи соромно, що ми не можемо розібратись один на один, а свій сарказм і незадоволення викиджаємо на загальний перегляд (страшне свідчення, як на мене). Тому між членами церкви я більше за живе спілкування. А от відносно сторонніх - я не проти мати спілкування з ними хоча б і через інтернет...

І ще: класно було б ввести розділ "Запитання до пастора". Чи у форумі, чи подібно до сайту Центральної Церкви - окремою частиною сайту. Я б міг бути доволі активним у цій частині...
ІСУС - ВСЕ!!!

Re: ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБЕН ФОРУМ ц. "ОСАННА" 6 років, 4 міс. назад #49

• yurko
  • Поза форумом
  • Administrator
  • Постів: 26
pastor написав:
І ще: класно було б ввести розділ "Запитання до пастора".

Сказано - зроблено. Створив відповідний форум.
Останнє редагування: 6 років, 4 міс. назад від yurko.
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
  • 3
Час створення сторінки: 0.22 секунд